Creative Works - česky Creative Works - english

 

 

 

logo_web_03

O nás

Jsme videoprodukce, naší činností je vytváření reklamních a promo spotů, hudebních videoklipů, trailerů, video a foto reportů, produktových a instruktážních videí, animací, zpracujeme také loga a grafické materiály. Věnujeme se také filmové sféře.
Postaráme se o kompletní projekt od návrhu a scénáře přes zajištění všeho potřebného až po realizaci a doladění k naprosté spokojenosti klienta.

Realizujeme projekty prostřednictvím vašich požadavků a našich nápadů. Propojujeme reklamu s uměním, máme osobitý styl a vše doladíme dle vašich představ. Víme, co je pro vaši prezentaci důležité, co zachytit a jak. Poradíme si s komplikovanými požadavky, vymyslíme kreativní řešení. Materiál z naší produkce není nikdy nudný a okoukaný. Tvoříme s maximálním nasazením a individuálním přístupem. Naší motivací je dobře odvedená práce a vaše spokojenost.

Naše dílna je v Praze, působíme ale po celé České republice a v zahraničí. Některé naše práce naleznete v sekci Portfolio. Ceny našich prací závisí na konkrétních požadavcích, vše je individuální. Neváhejte nás kontaktovat.